Kaip pasirinkti tinkamą mini rekuperatorių savo namams?

Jei naktimis sunku kvėpuoti, bet negalite sau leisti mokėti už naktinį miego apnėjos gydymą, mini rekuperatorius gali būti puikus sprendimas. Šie nedideli, namuose naudojami aparatai padeda lengviau kvėpuoti, nes kelis kartus per valandą jūsų miegamajame cirkuliuoja drėgnas oras. Šie prietaisai dar vadinami drėgmės palapinėmis arba drėkintuvais; jie veikia panašiai kaip drėkintuvai, tik yra nešiojami. Juos paprasčiausiai įdėkite į kambarį ir uždarykite dangtį, kad drėgmė būtų sulaikoma viduje. Taip pasiekiamas komfortiškesnis oras, kuriuo galite kvėpuoti pro palapinės tinklelio langus. Rinkdamiesi tinkamą mini drėkintuvą savo namams, turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/

Kaip dažnai naudosite drėkintuvą?

Tai padės nustatyti, ar mini drėkintuvas jums tinka. Jei jis jums reikalingas tik tam, kad padėtų kvėpuoti miegant, ne taip svarbu, kaip dažnai jį naudosite. Tačiau jei norite, kad jums būtų patogiau kvėpuoti ir tada, kai budite, turėsite apsvarstyti, kaip dažnai, jūsų manymu, reikės drėkintuvo. Drėkintuvai dažniau naudojami žiemos mėnesiais, kai patalpų oras būna sausesnis. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/ Pridėdami drėgmės į orą, galite jį padaryti komfortiškesnį. Nors oro drėkintuvo naudojimo nauda paprastai būna ryškesnė sauso klimato sąlygomis, drėkindami miegamojo orą galite lengviau kvėpuoti ištisus metus. Drėkintuvai gali padėti spręsti daugelį problemų, įskaitant sezonines alergijas, astmą ir net sausą odą. Jei gyvenate sausame klimate ir žiemos mėnesiais jaučiate odos sausumą, galite pabandyti miegamajame įrengti oro drėkintuvą.

Kokio dydžio patalpą ketinate drėkinti?

Kitas dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti, yra patalpos, kurią ketinate drėkinti, dydis. Jei jums reikia drėkinti didelį kambarį, tai ne problema. Tačiau jei drėkinti reikia tik nedidelį plotą, mini oro drėkintuvo jums gali net neprireikti. Taip pat yra nešiojamųjų oro drėkintuvų, kuriuos galite naudoti koridoriuje ar kitose mažesnėse patalpose. Jie naudingi, jei norite papildyti drėgmės kiekį didesniame plote, tačiau nereikia drėkinti didelės patalpos. Jei jums reikia drėkintuvo, kuris drėkintų didelę erdvę, norėsite įsitikinti, kad jis gali atlikti šį darbą. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/ Kai kuriuos modelius galima nustatyti taip, kad jie skleistų tam tikrą drėgmės kiekį, o kitus galima reguliuoti rankiniu būdu. Prieš pirkdami būtinai perskaitykite drėkintuvo specifikacijas ir sužinokite daugiau.

Kiek reikia drėkinimo?

Nustatyti tinkamą drėkintuvo “išėjimo” lygį gali būti sudėtinga, ypač jei nesate įpratę valdyti drėgmės lygį. Jei norite, kad jūsų kambaryje būtų tam tikras drėgmės lygis, turėsite pakoreguoti prietaiso nustatymus. Jei nežinote, kaip tai padaryti, turėsite žinoti, kiek drėgmės reikia jūsų kambaryje. Tikėtina, kad mažame kambaryje šis rodiklis bus kitoks nei dideliame. Drėgmei kambaryje matuoti galite naudoti higrometrą. Tai gali būti naudingas būdas nustatyti, kiek drėgmės reikia.

Ar norite palapinės, ar bokštinio drėkintuvo?

Abiejų tipų drėkintuvai turi ir privalumų, ir trūkumų, priklausomai nuo jūsų poreikių ir patalpos, kurią drėkinate. Palapinės formos drėkintuvas stovi kambaryje ant stalo ir sulaiko drėgmę viduje. Tam reikia, kad kambaryje turėtumėte prieigą prie stalo, tačiau jums nereikės rūpintis vandentiekio sistema, kurią turėsite apeiti. Kita vertus, bokštiniam drėkintuvui reikės elektros lizdo ir jis stovės ant stovo. Kai kurie modeliai turi reguliuojamą aukštį, kad galėtumėte juos nuleisti, kad tilptų po lempomis ar viršutiniais lizdais. Nors palapinių įrenginiai paprastai yra pigesni ir juos lengviau įrengti, jie paprastai yra mažiau galingi nei bokštiniai įrenginiai. Jei reikia drėkinti didelį plotą, bokštinis drėkintuvas gali būti geresnis pasirinkimas.

Kokio tipo drėgmės jums reikia?

Svarbu ir tai, kokio tipo drėgmę drėkintuvas gamina. Vieni drėkintuvai gamina vėsią miglą, kiti – šiltą. Vėsus rūkas skleidžia vėsų rūką, kuriuo kvėpuojant jaučiama atgaiva. Kita vertus, šiltas rūkas paprastai yra pigesnis ir nėra toks gaivus, tačiau jums gali būti priimtinesnis, jei labiau mėgstate šilumą nei vėsą. Kai kurie žmonės mano, kad šiltas rūkas yra per karštas, o vėsus – per šaltas. Jei tai panašu į jus, hibridinis drėkintuvas gali būti geresnis pasirinkimas. Hibridiniai prietaisai gamina šiltą ir vėsią dulksną, todėl galite pasirinkti norimą šilumos lygį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *